Watsons Yaz Ürünleri


Watsons Ürünleriyle Yaz Aylarında Bakımlı Saçlar!

Watsons ve Naturals By Watsons ürünleri sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

 Saçlarınız bu yaz Watsons’la daha bakımlı! Doğaya ve saçlarınıza iyi bakan Naturals By Watsons ürünleri ile saçlarınızı beslerken, Watsons’ın keratin içerikli saç spreyleri ile sıcak yaz günlerinde gün boyu parlak saçlara sahip olun! Naturals By Watsons ve Watsons ürünleri ile saçlarınıza her mevsim hak ettiği özeni gösterin!

Naturals By Watsons Coffee Şampuan 490 ml / 129,90 TL

Naturals By Watsons Coffee Şampuan ile canlı ve parlak saçlar! “Tanrıların İçeceği” olarak bilinen sertifikalı organik Afrika Kahvesi ile formüle edilen Naturals By Watsons Coffee Şampuan, içeriğindeki kafein sayesinde saçların canlanmasına ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki Baicapil ile saçların dökülme ve kırılmalara karşı korunmasına destek olur. ISO 14001 standardına uygun olarak üretilen Naturals By Watsons Coffee Şampuan, geri dönüştürülmüş plastikten üretilen ambalajıyla doğaya ve saçlarınıza iyi bakar!

Naturals By Watsons Coffee Saç Kremi 490 ml / 129,90 TL

Naturals By Watsons Coffee Saç Kremi ile canlı ve pürüzsüz saçlar! İçeriğindeki Afrika Kahvesi sayesinde ince yapılı ve kırılgan saçları güçlendirmeye yardımcı olur. Saçlarınızın ihtiyaç duyduğu özenli ve etkili bakımı sunmak için özel olarak formüle edilen Naturals By Watsons Coffee Saç Kremi, antioksidan etkisiyle saçlarınızın canlı ve parlak bir görünüm kazanmasına destek olur.

Watsons Güçlü Saç Spreyi 250 ml / 99,95 TL

Watsons Güçlü Saç Spreyi ile parlak ve hacimli saçlar! Watsons Güçlü Saç Spreyi, saçlarınızı matlaşmış ve cansız görünümden kurtarmaya yardımcı olur. İçeriğindeki keratin ile onarıcı bir bakım sağlayan Watsons Güçlü Saç Spreyi,  saçların kuruluğa ve güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmasına destek olur.

Watsons Orta Güçlü Saç Spreyi 250 ml / 99,95 TL

Watsons Orta Güçlü Saç Spreyi, içeriğindeki keratin sayesinde saçların beslenmesine, kuruluğa ve güneşin zararlı etkilerine karşı korunmasına yardımcı olur. Saçların parlaklık kazanmasına ve hacim kazanmasına destek olan Watsons Orta Güçlü Saç Spreyi, hafif formülüyle saçlarda kalıntı bırakmaz ve ağırlık yapmaz. Paraben ve silikon içermeyen Watsons Orta Güçlü Saç Spreyi, saçlarınızı şekillendirirken aynı zamanda bakım yapar.

Watsons Ultra Güçlü Saç Spreyi 250 ml / 99,95 TL

Watsons Ultra Güçlü Saç Spreyi ile maksimum parlaklık ve maksimum hacim! İçeriğindeki keratin sayesinde saçların canlandırılmasına destek olan Watsons Ultra Güçlü Saç Spreyi, saçları güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur. Elektriklenmeyi ve kabarmayı azaltarak, saçlarınızı daha kontrol edilebilir hale getirir. Paraben ve silikon içermeyen Watsons Ultra Güçlü Saç Spreyi, saçlarınızı şekillendirirken aynı zamanda bakım yapar.

**Belirtilen fiyatlar Temmuz güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Share

Bir yanıt yazın