ÖRAV, ödüllü fotoğraf yarışması ile eğitimin yaşama yansımalarına odaklanıyor

ÖRAV, ödüllü fotoğraf yarışması ile eğitimin yaşama yansımalarına odaklanıyor

Öğretmen Akademisi Vakfı, İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği) iş birliği ile Türkiye genelinde bir fotoğraf yarışması ve sergisi düzenliyor. Yarışmaya katılım için son tarih 30 Ekim 2023!

Eğitimin olumlu ve olumsuz yansımalarını toplumsal yaşamın her alanında görmek mümkün. Çevresine ve doğaya duyarlı gençler, dezavantajlı bireyler için fırsat eşitliği, toplumsal barış, ülke refahı, bilim insanlarının evrensel başarıları, kültür – sanat zenginlikleri, hayvan sevgisiyle büyüyen çocuklar, sosyal ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, başkasının derdini dert edinen bireyler… Bu ve bunun gibi birçok konunun temelinde eğitim yer alıyor.

Öğretmen Akademisi Vakfı ve İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği), başta öğretmenler olmak üzere eğitime gönül vermiş herkesi, yaşamın her anında eğitimin yansımalarını fotoğraflamak üzere yarışmaya katılmaya davet ediyor.

Son tarih 30 Ekim!

Eğitim için bir araya gelen iki önemli sivil toplum kuruluşunun iş birliği ile düzenlenen fotoğraf yarışmasına katılım için son tarih 30 Ekim 2023. Herkesin katılımına açık olan ödüllü yarışma sonrasında ise sergi hazırlıkları başlayacak.

Yarışmaya katılım koşullarıyla ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için link : https://www.orav.org.tr/fotograf-yarismasi

Bir yanıt yazın