Dockers®, Red Bull Bike Your Side’da Günün MVP’sini Ödüllendirdi!

Dockers®, Red Bull Bike Your Side’da Günün MVP’sini Ödüllendirdi!

Şık giyimi sokağın sportif tarzı ile bir araya getiren Dockers®, 16 Eylül Cumartesi günü İstanbul Boğazı’nda gerçekleşen “Red Bull Bike Your Side” yarışmasında günün MVP’sini ödüllendirdi!

 1986 yılında Kaliforniya, San Francisco doğumlu Casual Friday akımının mucidi Dockers®, BMX dünyasının Türkiye’deki en önemli isimleri ile Red Bull Bike Your Side yarışmasında buluştu. BMX tutkunlarının heyecanla beklediği yarışma; Dockers®’ın marka elçisi aynı zamanda da profesyonel BMX sporcusu olan Bora Altıntaş ev sahipliğinde, Avrupa ve Asya yakasının ortasına konumlandırılan bir feribotta düzenlendi.

Bora Altıntaş’ın yanı sıra BMX sporunun önde gelen isimlerinden Ediz Tenşi ve Ahmet Samet Erdem’in de jüri üyesi olarak yer aldığı organizasyonda, 6’şar kişiden oluşan Avrupa ve Asya takımları hünerlerini göstererek kıyasıya mücadele etti.

Toplam 12 sporcudan oluşan BMX takımlarının 30 dakika boyunca, 5 engelde karşı karşıya geldiği Red Bull Bike Your Side yarışmasında Asya takımı mücadelenin kazananı oldu. Günün MVP’si (En Değerli Oyuncu) ise Avrupa takımından İsmail Emre Dalgıç oldu. Dalgıç, madalyasını Bora Altıntaş’ın elinden alırken aynı zamanda Dockers®’tan 5000 TL değerinde hediye çeki kazandı.

Bir yanıt yazın