Mutfağın yeni şefi Wiami AirFryer

Farklı pişirme programları ile 50 çeşit yemek!

Her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulan minimal yaşam tarzı, mutfaklarda da değişimi beraberinde getirip daha pratik yemek yapmanın kapısını aralıyor. 17 farklı modelle akıllı küçük ev aletleri pazarında en geniş AirFryer çeşidine sahip Wiami Home Technology, mutfakta her ihtiyaca ve zevke çözüm üretiyor. 3,5 litreden 12 litreye varan geniş ürün gamı ve farklı pişirme programları ile 50 çeşit yemek pişiren Wiami AirFryer, Smart Finish ve SteamFry özellikleri sayesinde de mutfakta fark yaratıyor.

Yorucu bir günün sonunda daha önceden yapılmış bir yemek yoksa yenisini hazırlamak çoğu zaman büyük vakit kaybına yol açıyor. Kısa sürede lezzetli ve ekonomik yemekler hazırlamak için Wiami Home Technology tarafından geliştirilen AirFryer modelleri, mutfaktaki en pratik yardımcı oluyor. Geleneksel yağlı pişirme yöntemlerinin aksine minimum oranda veya hiç yağ kullanmadan eşit oranda pişmiş yemekler hazırlayan ürün, mutfağın vazgeçilmezi oluyor. Piştikten sonra yemekleri ideal sıcaklık seviyesinde tutan AirFryer, farklı zaman ve ısı ayarı panelleri ile manuel programlar oluşturmaya da yardımcı oluyor.

50 farklı yemek tarifi ile sofraların lezzetleri daha pratik

Dokunmatik ekran panelinde bulunan hazır veya manuel programlar sayesinde patates, bütün tavuk, tavuk but, balık, karides, et, kek, tost, pirzola ve sebzeleri pişiren Wiami AirFryer’ın 3,5 litreden 12 litreye kadar toplam 17 farklı modeli bulunuyor. 7L modelinde yer alan 1 litre ve 10,5 L modelinde bulunan 1,15 litre kapasiteli su haznesi, SteamFry özelliği sayesinde yemekleri buharda pişiriyor. AirFry fonksiyonuyla birlikte çalıştırıldığında da yemeklerin dışını çıtır içini yumuşacık hale getirerek daha lezzetli yemekler yapmaya imkan tanıyor. 9L modelinde yer alan iki farklı sepet ise birbirinden farklı süreler gerektiren iki ayrı yemeği aynı anda pişirerek zamandan tasarruf sağlıyor. Wiami’nin AirFryer 12L modelinde bulunan döner sepet, tavuk çevirme bıçakları, iki adet pişirme rafı ve yağ tepsisi de daha farklı yemekler pişirmeye olanak tanıyor. AirFryer sayesinde mısır unlu hamsi, somon mücver, fajita, beyti, biftek rulo, elmalı tartolet, damla çikolatalı kurabiye, cheescake ve browni başta olmak üzere 50 farklı yemek tarifi yapılabiliyor. Kızartma sepeti ve çekmecesinin bulaşık makinesinde kolayca yıkanması da zamandan kazandırıyor.

Bir yanıt yazın