Zarifi’de yeni sezon başlıyor!

Zarifi’de yeni sezon başlıyor!

Beyoğlu denilince akla ilk gelen mekanların başında gelen Zarifi, 20’nci yılında görkemli bir sezon açılışı yapıyor. 1800’lü yılların sonlarında yapılmış tarih kokan binasında, modern meyhane konseptini eğlence ve canlı müzik geceleri ile birleştiren Zarifi, 16 Eylül Cumartesi sanatçı Özlem Yüksek ile yeni sezona merhaba diyor.

2002 yılından bugüne farklı kültürlerin şık buluşma noktası olan Zarifi, 16 Eylül Cumartesi sanatçı Özlem Yüksek’in eğlenceli sahnesiyle yeni sezona başlıyor.

Özlem Yüksek ile enerjiniz yükselsin!

Özlem Yüksek

Özlem Yüksek

20 yıllık Bir Beyoğlu Klasiği olan Zarifi, zarif bir yemek, sıcak bir sohbet ve kaliteli bir eğlence arayanların bu sezon da ilk tercihi oluyor. İlk günden bu yana aynı heyecan ve özveriyle misafirlerini ağırlayan Zarifi, yeni sezona Özlem Yüksek ile müthiş bir başlangıç yapıyor. 11 yıl Barış Manço’nun vokalistliğini yapan Özlem Yüksek, geniş repertuarı ve eğlenceli sahnesiyle kendine hayran bırakıyor.  Özlem Yüksek’in yanı sıra müzisyen Sergio’nun da sahne alacağı gece, şehre dönüş yaptığımız günlerde enerjinizi yükseltmek için harika bir seçim.

Kaliteli yemek, kaliteli servis ve kaliteli eğlence anlayışı ile İstanbul’un gece hayatına değer katan Zarifi, mutfağında çok yönlü, zengin kültürel geleneğin en seçkin lezzetlerini sunuyor.

Bir yanıt yazın