Porland’dan Anneler Günü’ne özel indirim kampanyası

Estetik ve zarafetin buluşma noktası Porland, fark yaratan ürünleri ile en iyisini hak eden annelerimizi modası geçmeyecek eşsiz parçalarla buluşturuyor. Annelerin zevkine hitap eden zamansız hediye alternatifleriyle bu Anneler Günü’nde de en değerliniz olan anneniz için özel seçenekler sunan Porland, 8-14 Mayıs’ta mağaza ve online alışveriş kapsamındaki tüm ürünlerde geçerli olan yüzde 20+10 indirim fırsatıyla hediye arayışının en avantajlı adresi oluyor.

İnovatif tasarımlarıyla sektöre yeni bir soluk getirerek standartların ötesine geçen Porland,  her zevke ve renge hitap eden sayısız seçenek sunuyor.  Kahve takımları, vazo, biblo, tepsi, çerçeve alternatifleriyle öne çıkan Porland; yeşil, mavi, pembe ve gold gibi canlı renklere koleksiyonlarında yer veriyor. Porland, annelere her daim değerli olduğunu hissettirecek  tasarımlarıyla Anneler Günü’nde hediye arayışına son veriyor.

Annelere doğanın kalbinden hediyeler

Porland’ın en yeni tasarımlarında; kuşların ve kelebeklerin bulunduğu zarif desenler, anneleri doğanın kalbine götürüyor. Mavi ve beyaz tonlarında oluşturulan Re-gen Birdsong koleksiyonu, ferahlık ve doğallık hissini yaşam alanlarına getiriyor. Kuş seslerinin doğadaki varlığını temsil eden yaprak, çiçek ve kuş motifleriyle bezenen koleksiyon, sofralarda huzur ve mutluluk duygularını ön plana çıkarıyor. Vaso Piccolo koleksiyonu, çiçekli vazo desenleriyle anneler günü çoşkusunu sofralarda buluşturuyor. Annesinin modunu yükseltmek hem de mutfağında değişim hissini yaşatmak isteyenler için en uygun seçenek olan baharın habercisi Mirroring serisi kelebek deseni, pembe ve yeşil renk uyumuyla abartıdan uzak bir iddia yaratıyor.

Çiçekleri merkeze alan seçimler

Dekorasyona önem veren anneler için vazolar ve sıra dışı biblolar harika bir hediye alternatifi oluyor. Porland’ın seçkin ve zengin koleksiyonlarında yer alan el yapımı Ramos Cam Vazo, Krista Vazo, Seramik Brenda Vazo,  Macula Yüz Vazo seçenekleri hem gerçek ve hem de yapay çiçekler için ideal kullanım sağlıyor. Altı farklı desenden oluşan, çiçek motifleri ve geometrik şekillerle bezenmiş Porland Blue Jardin Kapaklı Küp, mavinin farklı desenlerdeki yorumunu evinize taşıyor.

Anneniz ile en güzel anılarınızı ölümsüzleştirmek için Porland’ın birbirinden şık gold ve gümüş detaylı çerçeveleri ideal hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Dekorasyon tutkunu bir anneniz varsa Porland koleksiyonundaki tepsi ve dekorasyon ürünleriyle de onu mutlu edebilirsiniz.

Porland’ın Anneler Günü’ne özel ürünlerini daha yakından görebilmek için Porland mağazalarını ve www.porland.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın