Muud’da haziran ayının en çok paylaşılanlarında Hande Yener zirvede

Türk Telekom’un dijital müzik platformu Muud’da haziran ayının listeleri açıklandı, Hande Yener’in “Ben Senin Delinim” parçası Muud kullanıcılarının haziran ayında en çok paylaştığı şarkı oldu. En çok dinlenen yabancı sanatçılar kategorisinde ise Taylor Swift haziran ayının şampiyonu oldu. 

 

Türk Telekom’un güncel ve zengin müzik arşiviyle beğeni toplayan müzik platformu Muud’da haziran ayının en çok dinlenen isimleri ve albüm listeleri belli oldu. Haziran ayında en çok paylaşılan şarkı Hande Yener’in “Ben Senin Delinim” isimli parçası oldu.

Haziranın şampiyonu “Kafamın İçi” 

Muud kullanıcılarının haziran ayında en çok dinlediği trio olan Ebru Yaşar & Siyam & Zeyd “Kafamın İçi” parçası yerli single’lar listesinin lideri oldu. “Kafamın İçi” Ebru Yaşar’ın 4 şarkıdan oluşan “Yine Çalıyor” isimli albümünün de çıkış parçası olarak yer aldı. Platformda yerli sanatçılar listesinde ilk sırada pop müziğin megastarı Tarkan yer alırken, en çok dinlenen yerli albümler arasında da yine Tarkan’ın “Kuantum 51” albümü zirvede yerini aldı.

 

Taylor Swift birinciliği bırakmıyor

En çok dinlenen yabancı sanatçılar kategorisinde Taylor Swift yine ilk sırada yer aldı. Bunun yanı sıra haziran ayında Billie Eilish’in “Hit Me Hard and Soft” albümü yabancılarda en çok dinlenen albüm olduSabrina Carpenter”ın “Espresso” parçası ise en çok dinlenen yabancı single’lar listesine adını yazdırdı.

 

Ayın en iyi çıkış yapanları ve enleri

Türk Telekom’un dijital müzik platformu Muud’da haziran ayının en iyi çıkış yapanları arasında listenin birincisi Sabrina Carpenter’ın “Please Please Please” isimli parçası oldu. Sabrina Carpenter, Coachella’daki başarılı sahne performansının ve sosyal medyada ses getiren “Espresso” şarkısının ardından “Please Please Please” şarkısıyla Muud listelerinin en iyi çıkış yapanlarında yer aldı.

 

Muud kullanıcılarının haziran ayında en çok favoriye eklenen şarkısı ise Emre Fel’in “Sana El Pençe Durmam” isimli parçası oldu.

Share