Greek müziğin kraliçesi GÖKNUR bu Cuma Zarifi’de!

Greek müziğin kraliçesi GÖKNUR bu Cuma Zarifi’de!

Beyoğlu denilince akla ilk gelen mekanların başında gelen Zarifi Restaurant, 20’nci yılında muhteşem bir sezona imza atıyor. Birbirinden değerli sanatçının sezon boyunca unutulmaz performanslar sergileyeceği Zarifi’de, 22 Eylül Cuma akşamı zengin Greek ve Türkçe repertuvarı, geniş orkestrası ve bitmeyen enerjisi ile Göknur sahne alıyor.

Greek müziğin kraliçesi GÖKNUR bu Cuma Zarifi’de!

Greek müziğin kraliçesi GÖKNUR bu Cuma Zarifi’de!

20 yıllık bir Beyoğlu klasiği olan Zarifi’nin, 1800’lü yılların sonlarında yapılmış tarih kokan binasında eğlence tüm hızıyla devam ediyor. Modern meyhane konseptini canlı müzik geceleriyle birleştiren Zarifi’de, 22 Eylül Cuma gecesi Greek müziğin kraliçesi Göknur sahne alıyor.

Hafta sonuna harika bir başlangıç yapın! 

Zarif bir yemek, sıcak bir sohbet ve kaliteli bir eğlence arayanların tercihi Zarifi, misafirlerine her zaman olduğu gibi unutulmaz bir akşam yaşatıyor. Hem Türkçe hem Greek geniş repertuvarı, özgün sesi ve enfes sahnesiyle Göknur, hafta sonuna harika bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Greek müziğin kraliçesi ile tadı damaklarda kalacak bir eğlence sizi bekliyor.

İstanbul’a ve eğlence hayatına değer katan Zarifi’de birbirinden lezzetli mezeler eşliğinde keyifli bir akşam yaşamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

Adres: Kâtip Mustafa Çelebi Mah. Çukurlu Çeşme Sok. 11/A Beyoğlu/İstanbul

Tel: 0212 293 54 80 / 0501 377 20 99

Bir yanıt yazın