Getwell Nausea Bant ile Bulantıya Elveda

Getwell Nausea Bant ile Bulantıya Elveda

Getwell’in medikal sektörde çığır açan ürün ailesinin üyesi Nausea Bant, herkes için hayatı kolaylaştıracak çözümler sunuyor.

2016’dan beri en güvenilir medikal tüketici markalarından biri olan Getwell’in, her ihtiyacınızı karşılamaya yönelik özel olarak tasarlanan tıbbi bantlardaki geniş ürün yelpazesinden Nausea Bant rahat kullanımı ve bulantı semptomlarını önleme fonksiyonuyla yaşam kalitesini arttırıyor.

Mide bulantısı ve halsizliği önlemek amacıyla özel olarak tasarlanan Nausea Bant, bilekteki Nei Guan akupunktur bölgesine basınç uygulayarak semptomların giderilmesine yardımcı oluyor. İlaç içermeyen ve tamamen doğal yollarla belirtilerin geçmesini sağlayan bu özel bant, hamilelik ve seyahat süreçlerinde yaşanan bulantılar için tavsiye ediliyor. Bulantı esnasında veya öncesinde bileğe takılabilen Nausea Bant, yetişkinler ve iki yaşından büyük çocuklar tarafından kullanılabilir.

Çocuklar ve yetişkinler için farklı renk ve modelleri bulunan Nausea Bant, yumuşak yapısı sayesinde rahat bir kullanım deneyimi sunuyor. Bu özel bantlar sayesinde çocuklara sıkıntı yaşatan araba yolculukları tüm aile için keyifli bir deneyime dönüşecek.

Hayatınızı kolaylaştıracak sade bir dokunuş sunan Getwell ürünlerine, Watsons Mağazaları ve Watsons Online Mağazası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın