Decathlon’un iletişim ajansı Canvas oldu

 

 

Global spor markası Decathlon’un Türkiye’deki iletişim çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu. Decathlon, yeni dönem iletişim çalışmaları için CANVAS İletişim ve Danışmanlık ile anlaştı.

 

CANVAS, Decathlon’a Stratejik İletişim Danışmanlığı, Lider İletişimi, Medya İlişkileri, Ödül İletişimi, Kriz İletişimi ve PR Etkinlik Yönetimi alanlarında hizmet verecek.

 

1976 yılında Fransa’da kurulan Decathlon, dünya genelinde sporu herkes için erişilebilir kılma misyonuyla faaliyet gösteriyor. Yakın zamanda global marka kimliğini yenileyen Decathlon’un dünya çapında 1.749 mağazası ve 100 binin üzerinde çalışanı bulunuyor. 80 farklı spor branşı için geniş ürün yelpazesiyle her yaştan ve her teknik seviyeden sporsevere hitap eden marka, 2006 yılından beri yenilikçi ve çevre dostu çözümleriyle tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

 

Yeni nesil bir danışmanlık şirketi olarak faaliyet gösteren CANVAS, İçerik Geliştirme, Dijital İletişim Stratejileri, Medya İlişkileri, İç İletişim, Lider İletişimi, Kriz İletişimi ve Etkinlik Yönetimi alanlarında sektörün lider markalarına hizmet veriyor.

 

Decathlon Hakkında:

Yeni başlayanlardan, teknik sporculara kadar tüm seviyelere hitap eden ve global bir spor markası olan Decathlon, herkes için yenilikçi bir spor malzemeleri üreticisidir. Dünya çapında 100.000’den fazla takım arkadaşı ve 1.700’den fazla mağazasıyla Decathlon ve ekipleri 1976’dan beri süregelen bir tutkuyu gerçekleştirmek için çalışmaktadır: İnsanları sporun harikalarıyla harekete geçirmek, insanların sürdürülebilir bir gelecekte daha sağlıklı ve mutlu olmalarına yardımcı olmak. 

Share