Can Bonomo ve Mavi Gri İstanbul’un En Büyük Sahnesi YBY Woods’ta

Can Bonomo ve Mavi Gri İstanbul’un En Büyük Sahnesi YBY Woods’ta

Dünya standartlarında deneyimleri Kemerburgaz Kent Ormanı’nın kalbinde müzikseverlere buluşturan YBY Woods’ta konserler tüm hızıyla devam ediyor. Can Bonomo ve Mavi Gri, alternatif rock ve indie pop tarzı şarkılarını seslendirmek üzere 23 Eylül Cumartesi akşamı İstanbul’un en büyük sahnesi YBY Woods’ta sahne alıyor. 23 Eylül Cumartesi günü eğlenceli aktivitelerle kapılarını 15.00’te açacak YBY Woods’ta konser ve etkinlik biletlerine Biletix, Passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.

Gökyüzünün altında, ormanın içinde sunduğu sanat ve eğlence deneyimleriyle şehir yaşam kültürünün zenginleşmesine odaklanan YBY Woods, sahnesinde ağırladığı isimlerle heyecan yaratmaya devam ediyor.

Eurovision’daki gurur verici performansı ile hayran kitlesini artıran Can Bonomo ve son zamanlardaki yükselişi ile göz kamaştıran kendilerini bağımsız rock grubu olarak tanımlayan müzik grubu Mavi Gri, dillerden düşmeyen şarkıları ve sahne şovlarıyla 23 Eylül Cumartesi günü İstanbul’un en büyük sahnesi YBY Woods’a damga vurmaya hazırlanıyor.

Konserlerden önce misafirlerine gün boyu eğlenceli etkinlikler sunan YBY Woods 23 Eylül’de kapılarını 15.00’te açıyor. 19.00’da başlayacak Mavi Gri ve 21:00’deki Can Bonomo konserleri için biletlere Biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.

YBY Woods ayrıcalıklarıyla misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor

Konserden önce insanları keyifli aktivitelerin beklediği YBY Woods her gün kapılarını 15.00’te açıyor; 7’den 70’e herkes için ormanın içinde eğlenceli bir gün sunuyor. 0-12 yaş arası için girişin ücretsiz olduğu YBY Woods’a dileyenler kendi sandalyesini, içeceğini, can dostu evcil hayvanını da yanında getirebiliyor. Ailesiyle, arkadaşlarıyla doğanın, ormanın içinde gönlünce güzel vakit geçirebiliyor.

Bir yanıt yazın