35 HAVUZU VE BÖLGENİN EN BÜYÜK AQUAPARK’I İLE AİLELER İÇİN YAZIN EN İYİ ADRESİ: BN HOTEL 

 Mersin’deki BN Hotel Thermal & Wellness, doğa içindeki 35 havuzu ve aquaparkıyla sıcak yaz günleri için ailelere huzur ve eğlenceyi bir arada sunuyor. Hem yetişkinler hem de çocuklar için ayrı ayrı açık yüzme havuzları ve heyecan dolu su kaydırakları sunan BN Hotel Thermal & Wellness, bölgenin en büyük aquaparkı ile aileler için havuz keyfini ikiye katlıyor.

 

Tatile çıkmak ve sevdiklerinizle bir arada olmak için ideal zamanlar. Tatilinizi keyif içinde ve izole bir şekilde geçirmeyi tercih ediyorsanız; rotanızı doğa içindeki 35 havuzu ve aquaparkıyla sıcak yaz günleri için ailelere huzur ve eğlenceyi bir arada sunan Mersin’deki BN Hotel Thermal & Wellness’a çevirebilirsiniz. Yetişkinler ve çocuklar için ayrı ayrı açık yüzme havuzları ve su kaydırakları ile aileler için unutulmaz bir tatil deneyimi sunan BN Hotel Thermal & Wellness, aktivite ekibinin hazırladığı  su ve bahçe oyunları ile de ailelere yaz boyunca eğlenceli anlar yaşatıyor.

 

‘Bahçeden Sofraya’ Gurme Lezzetler

Mersin’in elverişli ikliminde narenciye bahçelerinin hemen yanında yer alan BN Hotel, nefis kokular eşliğinde spor yapma fırsatıyla ve aktiviteleriyle misafirlerini doğanın kucaklayıcı gücüyle buluşturmaya devam ediyor. Havuz keyfinin ardından dilerseniz narenciye bahçelerinin içinde yürüyüşe çıkabilir, doğa aktivitelerinin tadını çıkarabilir, spa’da yenilenebilir, Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan özel konseptli restoranlarda kendinize bir lezzet şöleni yaşatabilirsiniz. ‘Bahçeden sofraya’ konseptiyle kendi bahçesinde ve bostanında yetişen ürünleri kullanan otel, gurme ve özgün lezzetleriyle ön plana çıkmayı başarıyor. Lokal ve Akdeniz mutfağına sahip Defne Restaurant, BN Hotel’in imza restoranları arasında yer alırken; bir diğer restoran Il Forno; odun ateşinde pişen eşsiz lezzetleriyle İtalyan mutfağının zarafetini sunuyor

Share