VitrA Banyo Ürünleri koctas.com.tr’de

VitrA Banyo Ürünleri koctas.com.tr’de

Evini güzelleştirmek ve geliştirmek isteyenleri geniş tedarikçi ağı ve Türkiye’nin önde gelen markalarıyla buluşturan Koçtaş, mükemmel banyoların mimarı VitrA ile iş birliğine imza attı. VitrA’nın kaliteli ve şık tasarımlı banyo mobilyaları, bataryaları, duş setleri, vitriyeleri ve banyo aksesuarları Koçtaş’ın dijital mağazası koctas.com.tr’de yerini aldı.

Ev geliştirme sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek pazaryeri olan koctas.com.tr, tedarikçi ağını her geçen gün genişletmeye devam ediyor. Yüz binlerce ürün seçeneğini Koçtaş garantili satış sonrası hizmet avantajıyla müşterileriyle uluşturan koctas.com.tr, şık tasarımları ve kalitesiyle banyoların en çok tercih edilen markalardan VitrA ile iş birliğine başladı.

Banyoların havasını baştan aşağı değiştiren mobilyalar, duş setleri ve vitriyelerin yanı sıra küçük dokunuşlarla büyük değişimler sağlayan banyo aksesuarları VitrA kalitesiyle koctas.com.tr’de banyolarını yenilemek isteyenleri bekliyor.

Koctas.com.tr’de satış yapacak tedarikçilerin fiyat ve hizmet konusunda müşterilerine en iyi deneyimi sunan firmalardan oluşmasına önem veren Koçtaş, aynı zamanda tedarikçilerinin de Koçtaş’tan en iyi deneyimi tecrübe etmelerine özen gösteriyor.

Yaşam alanlarıyla ilgili tüm ürünleri ve çözüm önerilerini bir arada sunan Koçtaş; geniş taksit avantajı, nakliye-montaj hizmeti, mağazadan teslim al seçeneği, eğitim ve ilham içerikleriyle müşterilerinin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılıyor.