The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde Philips Markası “Yılın İtibarlısı” Seçildi

The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde Philips Markası “Yılın İtibarlısı” Seçildi

Philips markası bu yıl onuncu kez gerçekleştirilen ve tüketici nezdinde itibarını en çok artırmış markaları onore eden The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’inde Küçük Ev Aletleri kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

İletişim sektörünün en önemli standartlarından biri olan The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde “Yılın İtibarlı Markaları” kullanıcıların değerlendirmesi ile belirlenirken, 12 ilde toplam bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmelerin neticesinde, Philips markası küçük ev aletleri kategorisinde “yılın itibarlısı” seçildi.

26 Ocak Cuma günü Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleştirilen törende Philips markası adına ödülü takdim alan Versuni Pazarlama Lideri Nil Şahinbaşoğlu ödülü kazandıkları için oldukça mutlu olduklarını belirtirken, “Philips markamızla ev aletleri kategorisinde dünyanın önde gelen markalarından biri konumundayız ve burada en büyük önceliğimiz her zaman tüketicilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi teknolojiler üretmek” şeklinde konuştu.

Şahinbaşoğlu sözlerine ise şöyle devam etti: “Tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümler sunarak özellikle kahve, airfryer ve süpürge kategorilerinde öncü ve lider marka haline geldik. Espresso makineleri pazarına getirdiğimiz olumlu etki ile pazarın 2,5 kat büyümesini sağladık ve markamız için de rekor bir büyüme yaşadık. Airfryer pazarının öncü, lider ve yaratıcı olarak yenilenen portföyümüz ile Airfryer deneyimini yeni bir boyuta çıkarttık. Süpürge kategorisinde de devrim yaparak inovatif ve yeni nesil teknolojilerle ıslak ve kuru temizliği tek cihazda birleştirdik ve kolay ve kusursuz temizliğin keyfini mümkün kıldık. Son olarak ise Philips kalitesi ve kahve konusundaki uzmanlığımız ile geliştirdiğimiz yeni Philips Türk Kahvesi Makinesi’ni kullanıcılarımızla buluşturduk ve tatmin edici sonuçlara ulaştık. Tüketici nezdinde değerlendirilen bu kıymetli ödüle layık görülmek ise bizi gururlandırırken mutluluğumuzu daha da perçinledi” dedi.