The New York Times’ın çoksatar serisi Nasıl Yakalarsın’ın iki yeni kitabı çocukları yeni maceralara çıkarıyor

 The New York Times’ın çok satanlar listesinde yer alan Nasıl Yakalarsınserisinin iki yeni kitabı, bu ay Mundi Çocuk etiketiyle raflarda! Adam Wallace’ın birbirinden heyecanlı maceraları konu aldığı kitaplar, çocuk okurlarla buluşacak. Wallace’ın Bir Canavarı Nasıl Yakalarsın ve Bir Denizkızını Nasıl Yakalarsın kitapları, hikâyeleriyle olduğu kadar renkli çizimleriyle de çocuklara eğlenceli bir okuma deneyimi yaşatacak.

 

Geçen ay Bir Dinozoru Nasıl Yakalarsın kitabıyla çocuklara eğlenceli bir okuma deneyimi yaşatan Adam Wallace, bu ay da macera dolu iki kitabıyla okurlarla buluşuyor. Bir Canavarı Nasıl Yakalarsın ve Bir Denizkızını Nasıl Yakalarsınkitapları, heyecanlı konuları ve Andy Elkerton’un birbirinden renkli çizimleriyle çocuklara keyifli okuma sunmayı amaçlıyor.

 

Cesur ve genç bir ninja, her gece korkutucu bir canavarla tanışmak için dolaba giriyor. Ama anlaşılan bu canavar pek de korkunç değil. Belki de kahramanımız tuhaf bir arkadaş edinmek üzeredir… Bir Canavarı Nasıl Yakalarsın, işte bu genç ninja ile “canavar”ın arkadaşlığa dönüşen tanışma hikâyesini anlatıyor.

 

Bir Denizkızını Nasıl Yakalarsın ise, okurları eğlenceli bir sualtı macerasına çıkarıyor: “Geçen hafta bir denizkızı gördüm. Son derece ciddiyim! Onu yakalamayı o kadar çok istiyorum ki… Hem böylelikle arkadaş olabiliriz.” Aynalar, taçlar ve incilerle dolu bu denizaltı serüvenini keşfetmeye hazır olun.

Share