Teoman, Quantum İçin Kamera Karşısında!

Türkiye’nin önde gelen gözlük ve saat markası Quantum, 2023 yılı içinde vitrinlerinde sergileyeceği yeni TEOMAN X QUANTUM koleksiyonunun lansmanını rock müziğinin efsanevi sanatçısı Teoman ile hayata geçirdiği yeni bir projeyle yapıyor.

Projenin ilk adımında Teoman’ın ‘Nevrozumun Zindanı’ adını verdiği yeni teklisinin klibinde sanatçıya TEOMAN X QUANTUM koleksiyonundan parçalar eşlik ediyor. Sanatçı, turuncu tonlarındaki büyük dikdörtgen camlardan oluşturularak tasarlanan iddialı gözlüğü ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Gözlük modasında yepyeni bir bakış açısı ortaya koyan Quantum’un, tasarımında ustalığı harmanlayarak oluşturduğu, renkli camları ve maskülen çizgileri ile fark yaratacak benzersiz bir görünüm vadeden TEOMAN X QUANTUM koleksiyonunu, markanın Türkiye’de ulaştığı 1.000’den fazla seçkin optik ve saat satış noktasında bulmak mümkün.


KAMPANYA KÜNYESİ
Reklamveren: Quantum
Yönetmen: Kemal Başbuğ
Fotoğraf: Sait Erol
Kreatif Ajans: wolf&spark

QUANTUM HAKKINDA

İstediği şıklığa ulaşmak için küçük bir servet ödemeyecek kadar mantıklı ve kendine en trend parçaları seçecek kadar stil sahibi insanlar için tasarlanan koleksiyonlarını 60’dan fazla uluslararası pazara ulaştırmayı başaran Quantum, yoluna bir dünya markası olarak devam ediyor.

ARIKAN GRUP HAKKINDA

1985 yılında perakende saat ticaretiyle iş dünyasına merhaba diyen Arıkan Grup bugün; Kendi markalarının tasarım, üretim ve tüm dünya satış operasyonunu İstanbul’dan yürüten ve 50’den fazla ülkeye Türk tasarımlarını ihraç eden Türkiye’nin saat ihracat lideridir.

 

Bir yanıt yazın