Tempo BPO’da üst düzey atama

Tempo BPO’da üst düzey atama

Uçtan uca hizmet veren, inovatif yaklaşımlarla müşteri deneyimi yönetimi, danışmanlığı ve bilgi teknolojileri hizmetleri sunan Tempo BPO’nun yeni Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (Chief Growth Officer) Hüseyin Özkale oldu. 

Kurulduğu 2002 yılından bugüne çalışan ve müşteri sayısını her geçen yıl arttıran, inovatif yaklaşımlarla müşteri deneyimi yönetimi, danışmanlığı ve bilgi teknolojileri alanlarında hizmet sunan Tempo BPO’da yeni Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (Chief Growth Officer), Hüseyin Özkale oldu. Bundan böyle Tempo BPO’nun Türkiye ve yurt dışındaki büyümesinden sorumlu olacak olan Özkale, İcra Kurulu Üyesi olarak da görev alacak.

Hüseyin Özkale kimdir?

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektrik-Elektronik Fakültesi Telekomünikasyon Mühendisliği bölümünden 2010 yılında mezun olan Hüseyin Özkale, İTÜ’de aynı bölümde yüksek lisansına devam ediyor. Çalışma hayatına teknik destek mühendisi olarak başlayan Özkale, ses teknolojilerinde önemli kurumlarda teknik pozisyonlarda yer alarak kariyerini sürdürdü. 2012 yılında satış müdürü olarak Isnet’te göreve başladı, beş yıl süreyle aynı görevi üstlendi. Mart 2018 itibariyle AloTech’te çalışmaya başlayan Özkale, satış ve iş ortaklıklarından sorumlu direktör olarak görev aldı. Aynı zamanda Call Center Studio markasının yurt dışı pazarlarında büyümesi noktasında da rol üstlenen Özkale, Ocak 2024 itibariyle ise Tempo BPO’da Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (Chief Growth Officer) olarak göreve başladı.