Polat Makina, satış sonrası hizmet markası Polat Technic ile 7/24 hizmet veriyor

Ürettiği yerli teknoloji makinelerle Türkiye’yi dünyanın 44 farklı ülkesinde temsil eden Polat Makina, müşteri memnuniyeti odağında yeni bir boyut getirdiği satış sonrası hizmetler birimi Polat Technic ile her bölgeden müşterilerine tüm koşullarda 24 saat içerisinde ulaşma taahhüdü veriyor.

 

İstanbul ve Aydın’ın yanı sıra İtalya, Yunanistan ve Fas’taki ofisleri ile dünya çapında müşterilerine zeytinyağı ve avokado yağı için komple üretim hatları, çeşitli sektörlere yönelik santrifüj teknolojileri (dekantör ve separatör) ve ekstraksiyon sistemleri alanında ürün ve hizmetler sunan Polat Makina, kusursuz müşteri deneyimi odağında yatırımlarına devam ediyor. “Satış bir son değil, başlangıç” mottosuyla ilerleyen Polat Makina, farklı bir boyut kazandırdığı satış sonrası hizmetler birimi Polat Technic ile müşteri memnuniyetinde çıtayı ileri seviyeye taşımayı hedefliyor.

 

24 saatte müşteriye ulaşma taahhüdü

Polat Makina, Polat Technic uzman kadrosu ile 40’ı aşkın ülkedeki müşterilerine koşullar ne olursa olsun 24 saat içerisinde ulaşmayı vadediyor. Polat Technic “Assistance Hizmetler” kapsamında, müşterilerine 7/24 teknik danışma desteği, servis merkezlerine gelen ekipmanlar için ortalama 5 gün içinde teknik inceleme raporu, 6 aylık periyotlarda operatör eğitimi gibi önemli avantajlar sağlıyor.

 

Sürekli iyileştirme prensibiyle müşteri ihtiyaçlarına kalıcı ve hızlı çözümler sunmak için çalıştıklarını söyleyen Polat Makina Genel Müdürü L. Mutlu Şahan, “Polat Makina olarak yarım asırlık tecrübemiz ve üstün teknoloji ürünlerimizin yanında sağlam bir satış sonrası hizmet ağı oluşturmayı amaçlıyoruz. Satış sonrası hizmetlere yaptığı ciddi yatırımlarla yeni bir kimlik kazandırdığımız Polat Technic birimi ile müşteri memnuniyetini daha da güçlendiriyoruz. Müşterilerimizle güvene dayalı ilişkiler kurma geleneğimize bağlı kalarak faaliyet gösterdiğimiz her ülkede yepyeni değişimlere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

Share