Papel, kullanıcılarına büyük kazanç sağlayacak Cashback özelliğini duyurdu

Elektronik para ve ödeme hizmetlerinde liderliği hedefleyen Papel, yeni özelliği Cashback’i kullanıcılarına sundu. Birçok farklı kategoride yüzde 60’a varan nakit iade avantajı sunan özellik, alışverişleri daha kazançlı hale getiriyor.

 

Türkiye’nin lider elektronik para ve ödeme hizmeti şirketlerinden biri olmayı hedefleyen Papel, yeni özelliğini duyurdu. Papel Cashback, online alışverişlerden seyahate, oyundan yeme-içmeye, eğlenceden dijital üyeliklere birçok farklı kategoride anında nakit iade imkânı sunuyor. Özellik, Papel web sitesi ve dijital platformlarından duyurulacak marka ve platformlarda Papel Kart ile yapılan işlemlerde nakit iade gerçekleştirecek.

 

Cashback özellikleri birçok ödeme şirketi tarafından kullanıcıların daha uygun fiyatla alışveriş yapmasına imkân sağlıyor. Papel’in duyurduğu bu özellik, sektördeki en geniş kapsamlı kampanyalardan birini oluşturuyor. Kampanyayla birlikte, kullanıcılar hem sevdikleri markalardan alışveriş yapma hem de anında nakit iade kazanma fırsatı yakalayacak. Uygulama anında nakit iade yapmanın yanı sıra kullanıcıların elektronik cüzdanlarında para biriktirmesini ve gelecek alışverişlerinde kullanmasına olanak tanıyor.

“Kullanıcılarımızın Farklı İhtiyaçlarına Destek Olacak Çözümler Sunuyoruz.”

 

Papel’in yeni özelliği Cashback’e değinen Papel Kurucusu ve CEO’su Seyhan İbrahim Yıldırım, “Günümüz ekonomisinde tasarrufun ve değer yaratmanın öneminin arttığını biliyoruz ve yalnızca sadakati ödüllendirmekle kalmayıp, aynı zamanda kullanıcılarımızın farklı yaşam tarzlarını destekleyen bir özellik sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Papel Cashback ile popüler markalarla kullanıcılara merhaba diyoruz. Ayrıca tüm kampanyaları periyodik olarak yenileyerek, kullanıcılarımıza en güncel, en trend markalardan nakit iade kazanmaları için daha fazla imkân sağlayacağız.” dedi.

 

Cashback özelliği, Papel’in yenilikçi yaklaşımlarının ve müşteri memnuniyeti vizyonunun önemli bir adımını oluşturuyor. Bu yeni özellikle Papel, kullanıcılarına farklı avantajlar ve kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sunarak dijital finans dünyasında yeni standartlar belirlemeyi hedefliyor.

 

Papel Cashback özelliği ve kampanyalara ilişkin tüm detaylar, oranlar ve markalar Papel mobil uygulaması ve internet sitesinde yer alıyor.

Share