Niz Olive’den Anneler Günü’ne özel şifa dolu sepet

Türkiye’nin verim ve kalitesi yüksek zeytin türü Memecik’ten ürettiği eşsiz zeytinyağını tüketicileriyle buluşturan Niz Olive, Anneler Günü için hazırladığı özel hediye sepeti ile anlamlı bir alternatif sunuyor. Niz Olive, 500 ml erken hasat Memecik soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağı, 420 gr incir kürü ve bir adet zeytinyağlı sabundan oluşan şifa dolu bu sepeti annesine hediye etmek isteyenleri nizolive.com adresine bekliyor.

Niz Olive, Anneler Günü için hazırladığı özel sepetle bu anlamlı günde hediye tercihi yapmakta zorlananlara yardımcı oluyor. Meyvemsi aroması ile zeytinyağı sevdalılarının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan erken hasat Memecik soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağı, incir kürü ve bir adet zeytinyağlı sabundan oluşan Niz Olive Anneler Günü Sepeti, bolluk ve bereketin sembolü zeytinin iyileştiren gücünü annelerle buluşturuyor.

Zeytinyağı ve mucizesi annelere özel tek sepette

Sepetin içinde siyah şık cam şişesinde yer alan Memecik soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağı, yüksek polifenol seviyesinin yanı sıra kendine özgü meyvemsi aromasını her damlasında hissettiriyor. Metabolizmayı daha güçlü tutup hücrelerin yenilenmesinde de aktif rol oynayan ürün, kalp ve sindirim sistemi başta olmak üzere sağlık için gerekli olan E vitamini, bio fenoller ve antioksidana da sahip yapısıyla vücudun genç görünümüne yardımcı oluyor. Zeytinyağı ve Germencik incirini aynı kavanozda buluşturan incir kürü ise içeriğindeki B2, B3, B6, C ve K vitaminleriyle vücut direncini yükseltmeye yardımcı oluyor. Yapay koku, renk giderici ve atık yağ içermeyen zeytinyağlı sabun ise zeytinyağının özünden aldığı şifayla saçların beslenmesinde önemli rol üstleniyor.

Niz Olive’in 500 ml erken hasat Memecik soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağı, 420 gr incir kürü ve bir adet zeytinyağlı sabundan oluşan Anneler Günü hediye sepeti nizolive.com adresinden 280 TL’ye satın alınabiliyor.

Bir yanıt yazın