Ninja Mısınız Samurai Mı, Yoksa Guru Mu?

25 yıldır Uzak Doğu mutfağı tutkunlarını mutlu eden SushiCo, akıllı telefon uygulaması ve web sitesinde sunduğu sadakat programıyla müşterilerine avantajlar sağlıyor. Kullanıcılar hem online siparişlerde hem de restoranlarda kazandıkları
SushiCo PUAN’ları sonraki siparişlerinde harcıyor. NINJA üye olarak başlayıp SAMURAI ve GURU seviyelerine yükseliyor, böylece daha çok puan kazanıyorlar
.

SushiCo 25’inci yılını sadık müşterilerine sunduğu avantajlarla kutluyor. Çeyrek asırdır Çin, Japon ve Kore mutfağını sevenlere hizmet veren restoran zinciri, SushiCo akıllı telefon uygulaması ve sushico.com.tr üzerinden kullanıcılarına fırsatlar sunuyor, yedikçe kazandırıyor. SushiCo severler hem online paket siparişlerinde hem de restoranlarda SushiCo PUAN kazanıyor, bu puanları diledikleri gibi kullanıyor.

SushiCo uygulaması ve sushico.com.tr aracılığıyla sipariş veren kullanıcılar gün ve saatine göre %20’ye varan, restoranlarda masa servisinde ise her gün her saat %10 SushiCo PUAN kazanıyor. Her biri 1 TL değerindeki puanlarla hem online alışverişte hem de restoranlarda, masa sipariş tutarının en fazla yarısı olmak üzere bir kısmı ödenebiliyor. Kullanıcı, davet ederek üye yaptığı arkadaşının ilk siparişinden sonra da hem kendisine hem arkadaşına 50 puan kazandırıyor.

ÜYELİK SEVİYELERİ

SushiCo uygulaması veya sushico.com.tr adresindeki web sitesinde ilk kayıt olunduğunda üyelik NINJA seviyesinde başlıyor. NINJA üyeler standart %’ler üzerinden puan kazanıyor. Uygulama ve web sitesi üzerinden yapılan yıllık harcama tutarı 3,500TL’yi geçen kullanıcı SAMURAI seviyesine yükseliyor ve ilave %5 puan kazanıyor. Yıllık harcama 5,000TL’yi geçtiğinde ise kullanıcı GURU seviyesine ulaşıyor ve ekstra puan kazancı %10’a yükseliyor. Böylece GURU üyelerin siparişlerindeki puan kazancı %20’ye kadar çıkabiliyor.

SushiCo yemeklerinin tadını doyasıya çıkarmak isteyen binlerce kişi çoktan üyeliklerini başlattı. Hızla büyüyen online SushiCo ailesine katılmak çok kolay. Appstore veya Googleplay’den indirilebilen SushiCo uygulaması ya da sushico.com.tr üzerinden üye olmak sadece birkaç dakika sürüyor!

Bir yanıt yazın