Masraf yönetiminde dijital dönüşümle zaman ve gider tasarrufu

Masraf yönetiminde dijital dönüşümle zaman ve gider tasarrufu

Masrafların ve şirket kurallarının artarak, bütçeler dahilinde önceliklerin değiştiği enflasyonist ortamlarda, şirketler için gider kontrolü ve denetimi yeni hedefleri belirlerken sağlayacağı öngörülebilirlik açısından kritik önem taşıyor. Manuel süreçlere son vererek, yapay zeka ile masraf yönetim süreçlerini dijitalleştiren Masraff; otomatik ve hızlı masraf girişi, mükerrer kayıt önleme, şirket kurallarına uyum ve denetim, suistimal tespiti, limit aşımı uyarıları gibi çözümleri ve kategori, departman, proje bazlı olarak sunduğu anlık yönetim raporları sayesinde şirketlerin gider kontrolü ve tasarrufu yapmalarını sağlıyor.

Enflasyonist ortamlarda gelişen zorluklara karşı daha donanımlı ve hazırlıklı hale gelmek kritik önem taşıyor. Özellikle büyük ölçekli şirketlerde anlık ve öngörülebilir bilgi akışınıngerektiği masraf yönetimi süreçlerinde yaşanan aksaklıklar, şirketlerin zararıyla sonuçlanabiliyor. Masraff sunduğu kategori, departman, proje bazlı anlık yönetim raporları ile şirketlerin, finansal veriler üzerinde daha derinlemesine analiz yaparak içgörüler ışığında gider kontrolü ve tasarrufu yapmalarını sağlıyor. Sağladığı mükerrer kayıt önleme, suistimaltespiti, şirket kurallarına uyum ve denetim gibi özellikleri sayesinde tüm masraf süreçlerini otomatize ederek sistematik kontrol eksikliğinden kaynaklanan görünmeyen maliyetin deönüne geçiyor.

Şirketlerin giderleri kontrol altında

Dijitalleşmenin şirketlere gider kontrolü ve tasarrufu sağladığına dikkat çeken Masraff Kurucu Ortağı ve CEO’su Begül Eray Sezgin,Tüm dünyanın içinde bulunduğu enflasyonist ortam, her şirketin kısa ve uzun vadeli stratejilerini yeniden gözden geçirmesini gerektiriyor. Fiyat istikrarsızlığı ve bütçe kısıtlamaları göz önünde bulundurulduğunda, her kurum için kontrollü gider yönetimi ve öngörülebilirlik raporları hayati önem taşıyor. Masraff olarak, sunduğumuz yapay zeka destekli masraf yönetimi platformu ile şirketlere, masrafların anlık takibi ve gider kontrolü konusunda eşsiz çözümler sunarak, finansal süreçlerde yaşanılan aksaklıkların ve suistimallerin önüne geçiyoruz. Şirketlerin giderlerini kontrol altında tutmalarını ve böylece piyasadaki dalgalanmalara karşı daha dirençli bir hale gelmelerini sağlıyoruz’’ ifadelerini kullandı