Koroplast’ın yeni Pazarlama Direktörü Aslı Südor oldu

Koroplast’ın yeni Pazarlama Direktörü Aslı Südor oldu

 

Sektörde lider marka olan Koroplast bünyesinde üst düzey bir atama gerçekleşti. Perakende sektöründe faaliyet gösteren global ve ulusal şirketlerin pazarlama departmanlarında üst düzey pozisyonlarda görev alan Aslı Südor, Koroplast’ın yeni Pazarlama Direktörü oldu.

 

Türkiye’yi ilk çöp torbası ve buzdolabı poşeti ile tanıştıran, mutfak yardımcı ürünleri kategorisinin mimarı ve pazar lideri olan Koroplast’ın Pazarlama Direktörü Aslı Südor oldu. Global ve ulusal şirketlerde 20 yıl boyunca üst düzey pozisyonlarda görev yapan Südor, temmuz ayı itibarıyla Marka İletişimi, Ürün Geliştirme, Ticari Pazarlama ve Saha Ekibi’nin yönetiminde yer alacak.

 

Aslı Südor Hakkında

Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği mezunu olan Aslı Südor, 2004 yılında Procter & Gamble (P&G) şirketinde Marka Müdür Yardımcısı olarak profesyonel iş yaşamına adım attı ve sırasıyla Ticari Pazarlama Müdürü, Ev ve Sağlık Kategorilerinden Sorumlu Pazarlama Grup Müdürü olarak uzun yıllar yöneticilik yaptı. Ardından 2012 yılında Atasun Optik’te çalışmaya başlayan Südor, burada Pazarlama Direktörü olarak görev yaptı. Daha sonra Koton’da Pazarlama Direktörlüğü ve E-Ticaret Direktörlüğü görevlerini yürüttükten sonra, Joker ve Soobe markalarının Pazarlama, E-Ticaret, CRM ve Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Strateji Direktörü olarak çalıştı. Ardından Şölen’de Ulusal Pazarlama Direktörlüğü ve yeni nesil e-ticaret girişimi olan Rubibrands’de Global Pazarlama Direktörü görevlerini üstlenen Südor, Temmuz itibarıyla Koroplast ailesine katıldı. Aslı Südor evli ve bir çocuk annesidir.

Share