Golf Maraşım, yüzde 81’lik süt oranıyla dondurma severleri gerçek dondurma lezzetiyle buluşturuyor

Golf, inek ve keçi sütünden elde edilen yüksek süt içeriği ile ürettiği Maraşım’ın eşsiz lezzetiyle bu yaza damgasını vuracak. Süt oranı yüzde 81’e çıkan Maraşım üstün lezzetinin yanı sıra tüketicilerinin kalbini, yerken keyif veren uzaması ve benzersiz kıvamıyla da tekrar fethetti.

 

Birbirinden lezzetli dondurmalarıyla en keyifli anlara eşlik eden Golf Dondurma, yıllardır sevilerek tüketilen ürünü Maraşım’ın süt oranını yüzde 81’e çıkardı. Golf süt tozu kullanmadan, inek ve keçi sütünden elde edilen yüksek süt içeriği ile ürettiği Maraşım’ın eşsiz lezzetiyle bu yaza damgasını vuracak. Üstün lezzetinin yanı sıra yerken keyif veren uzaması ve benzersiz kıvamı ile Maraş dondurmasına meraklı olan lezzet avcıları Golf Maraşım ürünlerini yemeye doyamayacak.

 

Hem serinletecek hem de gerçek süt lezzetine doyuracak

7’den 70’e herkesin severek tükettiği Maraşım ürünleri sıcak yaz günlerinde tüketicileri gözdesi olacak. Keyifle tüketilecek Golf Maraşım Baton, Golf Maraşım Türk Kahveli – Sade, Golf Maraşım Antep Fıstığı – Sade,  Golf Maraşım Çikolata – Sade, Golf Maraşım Sandwich, Golf Maraşım Kap, Golf Maraşım Çubuk ve Golf Maraşım Külah hem serinletecek hem de gerçek süt lezzetine doyuracak.

Share