FOREO ile 7 Dakikada Cildinizi Temizleyin, Sıkılaştırın ve Gülümseyin!

Güzellik, inovasyon ve teknoloji arasındaki geçişleri kolaylaştıran FOREO, tüketicinin rahatlığı için çalışıyorFOREO,’nun 11. yaş gününde dünya çapındaki milyonlarca tüketicisi ile birlikte kutluyor.

FOREO’nun İsveç Güzellik Rutini, günlük cilt bakımınız için 3.5 adımdan oluşuyor ve özellikle özel günler için ideal bir rutin olarak karşımıza çıkıyor. Bu kullanımı kolay rutin LUNA™ 4  yüz temizleme cihazı, BEAR™ 2 mikro akım sıkılaştırma cihazı, UFO™ 3  derin yüz nemlendirme cihazı ve ISSA™ 3  silikon sonik diş fırçasını içeriyor. FOREO ile cildinize gereken özeni gösterirken her gün taze bir gülümsemeyle başlayın!

 

FOREO’nun İsveç Güzellik Rutini Felsefesi

Hayat bazen karmaşık olabiliyor ancak cilt bakımı böyle olmak zorunda değil. Cilt bakımı, yaşamın tüm alanlarında denge ve uyum bulmakla ilgileniyor. Bu vizyon, İsveç’in “Lagomkavramından ilham alarak gelişiyor. İsveç’in yenilik merkezinden gelen lagom, bedenimizle ve çevremizdeki dünya ile uyum içinde sürdürülebilir yaşamı öğretiyor ve sadece sevdiğimiz, ihtiyaç duyduğumuz ve kullandığımız şeyleri tutarak bilinçli tüketimi vurguluyor. Bu yüksek etkili sadelik, hayat ve kişisel bakım konusunda daha nazik bir bakış açısı sunuyor. İsveç Güzellik Rutini, zahmetli, acılı ve zaman alıcı güzellik ritüellerini reddediyor; güzellikte acı çekme fikrini benimsemiyor.

“Bu nedenle FOREO, vücudun doğal iyileşme süreçlerini harekete geçirmek, desteklemek ve güçlendirmek için gelişmiş teknolojilerin ve doğal bileşenlerin doğru kombinasyonunu bulmak için on yıllık araştırma ve klinik çalışmalara yatırım yaptı. Bir etkinlik öncesi cilt hazırlığınız, sizi tatil özlemiyle baş başa bırakacak 32 adımlık telaşlı bir cilt bakım rutini yerine 7 dakikalık rahatlatıcı bir spa deneyimi olacak.” sözleriyle FOREO Türkiye Genel Müdürü Adnan Beciragic, FOREO güzellik rutinini anlatıyor.

 

FOREO, son 11 yıldır gerçek hayattaki bakım ihtiyaçlarına ve yoğun programlara sahip insanların hikayesini yazıyor. Cilt bakımı, zaten dolu olan yapılacaklar listesine bir yük olmak yerine keyifli bir ritüel haline gelmeyi amaçlıyor. İsveç Güzellik Rutini, araştırmaların ürünü olarak ortaya çıkan üç temel ilkeye dayanarak minimalist bir yaklaşım benimsiyor.

 

Etkili Sonuçlar: Gelişmiş güzellik teknolojisi cihazları, tek başına cilt bakım ürünleriyle elde edilemeyen, klinik olarak kanıtlanmış, gözle görülür sonuçlar için cilt bakım ürünleriyle birleşiyor.

 

Bütünsel Yaklaşım: Zihin-beden bağlantısı ve cerrahi olmayan olmayan yöntemlerle doğal iyileşme süreçlerini destekleyerek, genel iyilik hâlini teşvik ediyor.

 

Kusursuz Yöntem: Kullanıcı dostu, zamanlayıcı ve rehberli rutinlere sahip tek düğmeli cihazlar, cilt uzmanları ve yeni başlayanlar için idealdir; bu özellikler sayesinde yanlış yapma olasılığı da ortadan kalkıyor.

ADIM 1: LUNA™ 4 ile DERİN TEMİZLİK (1 dakika)

FOREO tarafından piyasaya sunulan ilk ürün olan LUNA™ (Latince: ay), Neil Armstrong’un ay botlarında kullanılan malzemeyle aynı olması nedeniyle bu ismi alıyor., LUNA™ 4, T-Sonic™ titreşimlerini ve pürüzsüz, ultra-hijyenik silikon dokunuş noktalarını birleştirerek gözenekleri derinlemesine temizliyor ve cildi nazikçe peeling yapıyor. Hassas ciltler için bile uygun olan bu ürün, sabah ve akşam kullanılabilir ve sert, döner plastik fırçaların neden olduğu aşırı sürtünme riskini ortadan kaldırıyor.

 

Aşındırıcı olmayan peeling, makyajınızın daha iyi oturmasını sağlıyor ve temizlik sonrası cilt bakımı, ölü cilt hücreleri olmadan kolayca emiliyor. Klinik olarak kanıtlanan LUNA™ 4, kir, fazla sebum ve makyaj kalıntılarını %99 oranında temizliyor. Naylon kıllı yüz fırçalarına göre 35 kat daha hijyenik olan bu ürün, yüzü elle yıkamanın etkinliğini büyük ölçüde aşıyor. En iyi sonuçlar için, cildi temizlemek ve nemlendirmek üzere özel olarak formüle edilen LUNA™ Micro-Foam Cleanser 2.0 ile birlikte kullanılması tavsiye ediliyor ve maksimum beslenme ve serbest radikallere karşı koruma sağlıyor.

 

 

Görsel: LUNA™ 4

 

ADIM 2: BEAR™ 2  İLE MİKRO AKIM YÜZ SIKILAŞTIRMA (2 dakika)

 

BEAR™ 2, dünyanın ilk FDA onaylı mikro akım yüz tonlama cihazı olarak öne çıkıyor. Anti-Shock 2.0 Sistemi, cildinizin elektrik direncini saniyede 200 kez ölçüyor ve mikro akımı buna göre ayarlıyor. Günlük yüz yoga egzersizlerine zamanınız yoksa, bu şık ve yüksek teknolojili cihaz hızlı ve pratik bir çözüm sunuyor. BEAR™ 2, yaşlanma belirtilerini invaziv olmayan şekilde azaltıyor, yüzü şekillendiriyor ve kontur sağlıyor. Acısız ve şok olmaksızın, sadece canlanmış kolajen üretimi ve yenilenmiş elastan ile cildi destekleyen daha güçlü kas yapısını güçlendiriyor. Klinik testlerde, kırışıklıklarınince çizgilerincilt sıkılığı ve elastikiyetin bir hafta içinde iyileştiği kanıtlanmış durumda bulunuyor.

 

Tüm mikro akım cihazları, iletken bir serum ile kullanılması öneriliyor. FOREO SUPERCHARGED™ Serum 2.0, özellikle FOREO’nun mikro akım yüz şekillendirme cihazı ve sıkılaştırıcı masajları için geliştiriliyor. Ekstra iletkenlik sağlayan ve üstün terapi güvenliği ve konforu sunan yeni bir elektrolit kompleksi içeriyor. Serum ayrıca tip 1 kolajenin önemli ölçüde arttığını, cildi sıkılaştırdığını ve kırışıklıkların görünümünü azalttığını klinik olarak kanıtlıyor.

 

 

Görsel: BEAR™ 2 and SUPERCHARGED™ Serum 2.0

 

 

ADIM 3: UFO™ 3 ile DERİNLEMESİNE YÜZ NEMLENDİRME (2 dakika)

Özel bir etkinlik için yüz bakımına en uygun zaman, etkinliğe gitmeden hemen önce olabiliyor. UFO™ derin yüz nemlendirme cihazı, işlemi yaklaşık 2 dakika sürüyor ve tek bir kullanımda cilt nemlendirme seviyesini %126 oranında artırıyor ve bu etkisini 6 saate kadar koruyabiliyor. Bu özellikleriyle, hızlı ve etkili bir yüz bakımı sağlıyor. UFO™, ısıtma (Termo-terapi) ve soğutma (Kriyo-terapi) gibi 4 temel teknolojiyi bir araya getiriyor, aynı zamanda T-Sonic™ titreşimleriyle cilt maske bileşenlerini derinlere itiyor ve yatıştırıcı bir yüz masajı sunuyor. Ayrıca, cilt için farklı faydalar sağlayan 8 adet LED ışıkla donatılıyor.

UFO™ 3, Easy Mode’da çevrimdışı kullanım için 8 adet rutin kaydetme yuvasına sahip ve her FOREO maskesi için özel olarak tasarlanmış uygulama bakım rutinlerinden yararlanmanızı sağlıyor. Buna ek olarak, cihaza otomatik olarak senkronize olankişiselleştirilmiş bir bakım rutini ekleyebiliyorsunuz. Klinik olarak kanıtlanmış UFO™, sadece 7 günde kırışıklıkları önemli ölçüde azaltıyor ve cildi hızlıca nemlendiriyor.

Görsel: UFO ™ 3 and UFO™ Activated Glow Addict Mask

 

ADIM 3 1/2: ISSA™ 3 ile MÜKEMMEL BİR GÜLÜŞ (2 dakika)

 

FOREO ISSA™ 3, 4’ü 1 arada sonik diş fırçası olarak biliniyor. Klinik olarak kanıtlanmıştır ki, manuel diş fırçalarından %30 daha fazla plak temizliyor ve toplam ağız hijyenini %140 iyileştiriyor. Ultra hijyenik ve ultra nazik tıbbi silikon ile PBT kılların birleşimi, plakları etkili bir şekilde temizlerken diş etlerini nazikçe masaj yapıyor. Diş fırçasının arkası, dil ve yanakları temizlemek için konsantrik oluklarla tasarlanıyor, böylece ağız ve dişler derinlemesine temizleniyor. Kablosuz tasarımı hızlı kuruyor ve gözeneksizdir, böylece bakteri birikmesini önleyerek daha hijyenik bir kullanım sunuyor. Tek bir USB şarjıyla bir yıla kadar kullanım sağlıyor, bu da onu mükemmel bir seyahat diş fırçası yapıyor!

 

 

Görsel: ISSA™ 3

 

FOREO’nun yenilikçiliği, dünya genelinde milyonlarca insanın günlük rutinlerini kolaylaştıran, verimli, eğlenceli ve rahatlatıcı ürünler yaratma başarısında kendini gösteriyor. Bu nedenle, FOREO’nun 11. yıl dönümünü coşkulu bir şekilde kutluyoruz.

Share