Farklı karakterlerin birlikteliği, Porland’ın yeni koleksiyonu “Funky” ile sofralarda

Sofra estetiğini modern tasarımlarla yaşam alanlarına taşıyan Porland, kullanıcılarıyla buluşturduğu yeni “Funky” koleksiyonu ile renkli bir dünyaya kapı aralıyor. Yemek masasını bir tuvale, birbirinden leziz yemekleri ise bir sanat eserine dönüştüren koleksiyon, “Benimki Funky” diyen tüm kullanıcılarını renkli bir dünyada buluşturuyor.

Porland’ın geniş ürün gamı, farklı karakterlerin şık uyumunu sofralara getiren yeni Funky koleksiyonuyla hareket kazandı. Sanatın her türünden ilham alan Funky, en canlı renkleri ve cesur formları sofraya taşırken, kolaj sanatını soyutlayarak gelenekselin ötesine geçiyor. Her bir parçasıyla sanatın sınırlarını zorlayan koleksiyon, kullanıcılara yaratıcılık ve özgürlüğe dair cesur bir davet sunuyor. Bir araya geldiklerinde anlamlı bir bütün oluşturan, birbirinden tamamen farklı karakterlerin hayranlık uyandıran uyumu, Funky koleksiyonunun heyecanını zirveye taşıyor.

Sofrada sıradanlığa meydan okuyanların koleksiyonu: Funky

Kolaj sanatının soyut dokunuşlarıyla modern yaşamın dinamizm ve estetiğini yansıtan Funky koleksiyonu, sofrada sadece yemek servisi yapmanın ötesine geçip yenilikçi birer sanat eseri olarak yaşam alanlarına dahil oluyor. Sıradanlığa meydan okuyanlar için tasarlanan Funky, yaşamın her anını festival coşkusuna çeviriyor. Geleneksel kalıpların dışına çıkarak eğlenceli ve modern tarzıyla fark yaratan koleksiyon, “Benimki Funky” diyen tüm kullanıcılarını renkli bir dünyada buluşturuyor. Funky’nin modern, enerjik ve özgün desenleri, fark yaratan tasarımın da ötesine geçerek kullanıcısının yaşamına yeni bir tarz getiriyor.

 

www.porland.com
facebook.com/porlandkurumsal
instagram.com.tr/porland
instagram.com.tr/porlandgastro

twitter.com/porlandkurumsal

 

Porland Hakkında:

1976’da yaşam alanlarını güzelleştirmek arzusuyla açılan mütevazı bir züccaciye mağazasından günümüze aynı tutkuyla gelen, porselen üretiminde sektör devi Porland, doğadan aldığı ilhamla en saf materyalleri en estetik formlarda tasarlamaktadır. Bilecik’te 300 bin metrekare, Gebze’de 10 bin metrekare alana sahip üretim tesislerinde yılda yaklaşık 70 milyon adet üretim yapan Porland, üretiminin yüzde 65’ini ihraç etmektedir. Yurt içindeki 32 mağazası, 200’ü aşkın satış noktasının yanı sıra Porland; 4 kıtada, 30’dan fazla ülkede, 20 bini aşkın ürün çeşidiyle gerek gastronomi gerekse ev kesiminin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 2019 yılında, Amerika’da IHA Fuarı’nın düzenlediği GIA (Global Innovation Awards)  ödül törenine katılan Porland, Global Honoree 2019 ödülünün sahibi oldu.

Share