Eriş Gıda ve MDYD’nin İletişim Faaliyetleri Brandworks’e emanet

Brandworks, portföyüne iki yeni marka daha ekledi. Büyümenin kaldıracı olan deneyimi “müşteri” alanında konumlandıran markaları tek çatı altında toplayan Müşteri Deneyimi Yönetimi ve Teknolojileri Derneği (MDYD) ile kurulduğu ilk günden bu yana kaliteden ödün vermeden üretim yapan ve 5 kıtada 50’den fazla ülkeye satış yapan Türkiye’nin lider un üreticisi Eriş Gıda, iletişim faaliyetlerini Brandworksİletişim Danışmanlığı’na emanet etti.

1920 yılında tahıl ticareti ile faaliyetlerine başlayan, 1974 yılından bu yana da en önemli iş kollarından olan un sektöründe faaliyetlerine devam eden Eriş Un kurulduğu ilk günden bu yana kalite ve hijyenden ödün vermeden üretime devam ediyor. Profesyonel pazardaki 40 yıllık tecrübesini 2014 yılında perakende alanına taşıyan Eriş Un; DUDOMİ, Nudo, EggNoodle, Miluni ve Özde markaları aracılığıyla da tüketicilerine birbirinden kaliteli noodle, Egg Noodle, özel karışım premium un ve tamamlayıcı ürünleri ulaştırıyor. İletişim çalışmalarını Brandworks ile yürütme kararı alan Eriş Un, bugün 5 kıtada 50’den fazla ülkeye satış yapan, Türkiye’nin lider un ihracatçıları arasında yer alıyor.

İletişim çalışmalarını Brandworks’e emanet eden Müşteri Deneyimi Yönetimi ve Teknolojileri Derneği (MDYD) günümüz ekonomik modeli ve iş dünyasının belirleyicisi olan deneyimi “insan” odaklı konumlandıran markaları bir araya getirerek, Türkiye’deki çağrı merkezi hizmetlerini mükemmelleştirme amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Hizmet verdiği sektöre rehberlik ve liderlik etme hedefiyle kurulan dernek sektör standartlarını belirleyen bilgi ve referans noktası olarak çalışırken aynı zamanda çağrı merkezi sektörünün yüzde 70’ini temsil eden kapsayıcı bir yapı sunuyor.

2009 yılından bu yana ulusal ve uluslararası arenada faaliyet gösteren, 14 yıllık yolculuğuna 100’e yakın marka ve pek çok tecrübe sığdıran Brandworks İletişim, geleneksel ve dijital medya süreçlerinin yürütülmesinin yanı sıra kurumsal iletişim, sürdürülebilir itibar yönetimi, stratejik danışmanlık gibi uzmanlıklarıyla 50’den fazla sektöre 360 derece halkla ilişkiler hizmeti veriyor.

Share