Bayramda 12 milyon fal yorumlandı

İlk ve tek süper eğlence uygulaması Kaave, Ramazan Bayramı sohbetlerinin en keyifli eşlikçisi oldu. Türkiye, Amerika, Almanya, Hollanda ve Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere 100’den fazla ülkede hizmet veren Kaave, 12 milyon kahve falı, astroloji ve tarotyorumladı.

Uygulamasını zamanın ruhuna uygun olarak güncelleyen Kaave, 9 gün süren Ramazan Bayramı tatilinde 12 milyon fal yorumladı. Günlük kullanıma göre bayramda daha fazla kullanılan Kaave, fal yorumlarının yanı sıra olumlama mesajları, kaavekomik videoları, sağlıklı yaşam önerileri ve oyunlarla da tatil keyfine keyif kattı.

“Günlük kullanım adedini yüzde 30 arttırdık

Bayram ziyaretlerine eşlik etmekten büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Kaave’ninkurucusu Selin Sağol Sade, Kalabalık bayram ziyaretlerinde tüketilen kahve ile birlikte uygulamamıza da büyük bir ilgi gösterildi. Günlük olarak gönderdiğimiz olumlama mesajları ile birlikte kahve, tarot ve astroloji yorumlarımızla bayram ziyaretlerine eşlik ettik. Tüm kategorilerimizle bayramda günlük kullanım adedini yüzde 30 arttırdık ve günlük yorumlarımız 1,3 milyona ulaştı dedi.

Fal yorumlarından oyunlara kadar birçok hizmet sunuyor

Gelişmiş yapay zeka ve canlı yorumcuların bir arada bulunduğu tek süper eğlence uygulaması Kaave, Android, iOS ve Huawei platformlarında 100’den fazla ülkede aylık 7 milyon aktif kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Kahve, astroloji ve tarot yorumlarının yanı sıra olumlamakategorisine ve oyunlara sahip olan Kaave, kullanıcılarına 7/24 hizmet veriyor. Olumlamakategorisi ile “Sağlığımla ilgili endişelerden arınıyorum”, “Kariyerimle ilgili hayallerime kavuşmamı sağlayacak fırsatlarla çevriliyim” gibi olumlama cümlelerini gün içerisinde kullanıcıların seçtiği aralıklarla bildirim olarak gönderen Kaave, Falcı Bacı’nın Bahçesioyunu ile ise hem kazandırıyor hem de eğlendiriyor. Ayrıca, Şans Kurabiyesi kategorisi ile kullanıcılara yol gösterici mesajlar ve sürpriz hediyel