Armut Logo

Armut’un İletişim Danışmanlığı Ajansı Golin İstanbul Oldu

Hizmete ulaşmanın en kolay ve güvenilir yolu olarak kurulan ve bugün Türkiye’nin hizmet alanındaki en büyük online platformu ve Ar-Ge merkezi olan öncü teknoloji girişimi Armut, dünyanın önde gelen iletişim danışmanlığı ajanslarından Golin İstanbul ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Armut, 2022 yılında 15 milyon Euro yatırım alarak İtalya pazar lideri ProntoPro ile birleşti. Global şirket konumunda 3 farklı marka ile aralarında Almanya, Fransa gibi büyük pazarların da yer aldığı 14 farklı ülkede 20.000’in üzerinde hizmet çeşitliliği, 1.8 milyon hizmet veren ve 1.2 milyondan fazla gerçek müşteri yorumuyla operasyonlarına hızla devam ediyor. Şirketin şu anda 15 farklı milletten 200’ün üzerinde çalışanı bulunuyor.  Çoğunluğu Türk yöneticilerden oluşan üst düzey yönetim kadrosu ile birlikte yeni hedefini EMEA liderliği olarak belirleyen şirket, ana hedefi doğrultusunda İstanbul ve Milano merkezlerindeki ekiplerini büyütmeye devam edecek.

Golin İstanbul, iletişim ve halkla ilişkiler sektöründeki deneyimi ile Armut’a stratejik iletişim danışmanlığı çerçevesinde; marka iletişimi, medya ilişkileri, konu ve etkinlik yönetimi, liderlik iletişimi, influencer marketing ve içerik üretimi kapsamlarında hizmet verecek.