Arçelik, Yeni Filmi ile Milli Takım’a Başarılar Diledi

Arçelik markası, Euro 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası öncesi ana sponsoru olduğu A Milli Futbol Takımı’na kültürel değerlerin birleştirici gücü ve milli gurur temalı bir film ile destek vererek başarılar diledi. 

Milli Futbol Takımları Ana Sponsoru Arçelik markası, tüm Türkiye’yi Euro 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanına ortak olmaya davet etti. Yaklaşık 70 yıldır ülkemiz için değer yaratma hedefiyle teknolojiye, sanata, spora yatırım yapmaya devam eden Arçelik, Euro 2024 öncesi yayıma giren filminde ortak değerler etrafında toplanmanın önemine vurgu yaparak “Bizden bir tane daha yok, Milli Takım muadilin yok. A Milli Futbol Takımı’mız aşkına bir aradaysak eğer, bizden bir tane daha yok!” sözleriyle Milli Sporcularımıza destek mesaj verdi.

Arçelik’in 2024 Avrupa Şampiyonasına özel hazırladığı Milli Takım imaj filminin kreatifini Sportsnet Ajans, prodüksiyonunu Noise firması, yönetmenliğini ise Çağlar Mallı üstleniyor. Film, Türkiye’nin farklı noktalarında başlayan ve kültürel değerlerimizi ekranlara taşıyan farklı eylemlerin ortak bir payda olan milli takım heyecanı etrafında birleşmesini konu ediniyor. Türk kültürü ve değerlerini destekleyen görüntülere yer vererek milli duyguların altını çizen filme, Genco Ecer’in bestelediği “Benden Bir Tane Daha Yok” şarkısının uyarlaması eşlik ediyor.

Filmin linki: https://www.youtube.com/watch?v=URcboH7c3l8

Share